Kitap Satış Kuralları
 1. Üye sadece orijinal olduğundan emin olduğu kitapları satışa sunabilir.
 2. idefix, kitapyurdu, dr vb sitelerinde halen satışı yapılmakta olan kitaplar için belirleyeceğiniz fiyat kitabın etiket fiyatından fazla olamaz. Ürününüzün bir ayrıcalığı varsa bunu mutlaka belirtmelisiniz.
 3. Nadir kitapları, imzalı kitapları vb. özellikleri olan yüksek fiyattan satmak istediğiniz kitapları Satılık ilanları bölümüne eklemelisiniz.
 4. E-kitap satışı yasaktır.
 5. Kitapları zamanında ve listelemenizde belirttiğiniz niteliklere uygun ve eksiksiz olarak teslim edeceğinizi,
 6. Kitapları listelemeye ve satmaya yetkili olduğunuzu, kitapların mülkiyetinin size ait olduğunu,
 7. Kitapların fatura ve garanti belgelerinin olduğunu ve ürünlere ilişkin tüm vergisel yükümlülüklerinin yerine getirildiğini,
 8. Bu sözleşme ve/veya yasal düzenlemeleri ihlal ettiğiniz durumlarda, ihlal konusu işlem veya eyleme ilişkin olarak Hunters Of Book tarafından talep edilecek işlemleri yerine getirmek ve aksiyonları almakla mükellef olacağınızı kabul etmektesiniz.
 9. Satıcı olarak, uygulama üzerinden yapılan işlemlerden bir üçüncü şahıs tedarikçiyi kullanmanız durumda, Hunters Of Book'ya karşı tedarikçinizin yaptığı işlemlerden dolayı birlikte sorumlu olduğunuzu,
 10. 6. Ek 1. ‘de yer alan Yasaklı kitap listesinde yer alan veya yasal düzenlemeler uyarınca satışı yasak olan veya ileride yasaklı hale gelecek kitap ve/veya hizmetleri satışa sunmayacağınızı.

Satılık İlanları bölüme özel ek kurallar

 1. Sadece HuntersOfBook'un konusu dahilindeki ürünler (kitap, dergi, sözlük vb. gibi) için satış ilanı açabilirsiniz.
 2. Teklif usülü satış yapılamaz, ürünleriniz için mutlaka fiyat belirtmelisiniz.